ساخت سقف پارکینگ حیاط و پاسیو

 

همانطور که می دانید امروزه پایین بودن متراژ آپارتمان ها و کمبود جا باعث شده است تا پارکینگ برای تمامی ماشین ها در نظر گرفته نشود و فقط برای چندین واحد از آپارتمان ها پارکینگ تعلق می گیرد.
همچنین هزینه ی ساخت پارکینگ سرپوشیده بسیار بالا بوده و همچنین در حین زلزله و خرابی آسیب های جبران ناپذیری به بار می آورد. امروزه مراکز ساخت سقف پارکینگ، حیاط و پاسیو با بهترین ابزار سبک و مقاوم به ساخت سقف های گوناگون اقدام می کنند.
تمامی این سقف ها هم از نوع متحرک بوده و هم نوع ثابت دارند. سقف ها گاهی رنگی و گاهی بی رنگ و یا مات می باشند که بسته به سلیقه ی شما کار می شود.

سقف پارکینگ ، حیاط و پاسیو

 

ساخت سقف پارکینگ، حیاط و پاسیو در تهران و یا سایر شهر های دنیا امروزه بسیار رایج شده است. همانطور که می دانید از دیرباز تا به امروز همیشه برای ماشین ها محل پارک مناسبی در نطر گرفته می شد.
در زمان های قدیم به دلیل اینکه خانه ها به صورت هم کف بودند و دارای حیاط های بزرگی بودند برای ماشین ها پارکینگ در نظر گرفته نمی شد و ماشین ها در حیاط نگهداری می شدند.
البته ناگفته نماند که در بسیاری از خانه ها نیز ماشین سواری وجود نداشت. برخی از خانواده ها نیز ماشین داشتند ولی به دلیل اینکه آب و هوا و امنیت شهر خوب بود جلوی منزل پارک می کردند و نیازی به سقف و پارکینگ نداشتند.

 

امروزه به دلیل اینکه خانه ها به صورت آپارتمانی می باشد ویا مساحت خانه ها به قدری کم است که جایی برای ساخت پارکینگ نیست در بیرون منزل و یا جلوی درب محل پارکینگ هایی ساخته می شود تا ماشین از هرگونه آلودگی و برف و باران در امان بماند.
در بیمارستان ها و ادارات نیز به دلیل کمبود بودجه نمی توان به ساخت پارکینگ اقدام کرد و همچنین پارکینگ های با سقف پوشیده نیز از لحاظ آلودگی مردم را اذیت می کند. امروزه ساخت سقف پارکینگ، حیاط و پاسیو در تهران و سایر شهر ها بسیار رایج شده است.
قیمت ساخت سقف پارکینگ در تهران، قیمت ساخت سقف پاسیو در تهران و قیمت ساخت سقف حیاط در تهران نیز به صورتی می باشد که خیلی بهتر و مقرون به صرفه تر از ساخت دیوار می باشد.
تمامی این امکانات به شما اجازه می دهد تا از کمترین جا بیشترین استفاده را بکنید. همانطور که می دانید قیمت ساخت سقف پارکینگ در تهران، قیمت ساخت سقف حیاط در تهران و قیمت ساخت سقف پاسیو در تهران با توجه به جنس و مدل و نوع سقف های کار شده برای شما متفاوت می باشد.

 

جنس انواع سقف پارکینگ و حیاط و پاسیو به صورت های زیر می باشد:

 

  • ورق های پلی کربنات و RFX
  • نورگیر های حبابی

 

ورق های پلی کربنات و RFX ورق هایی با ضخامت مناسب و نوردهی بالای 86% می باشد که قابلیت دید از بیرون را ندارد ولی شما به طور کامل می توانید نور گیری کنید. این نوه ورق ها به صورت ثابت و متحرک نیز قابل نصب می باشد.
این نوع ورق ها مناسب برای ساخت سقف آشپزخانه، حیات خلوت و پاسیو می باشد. این ورق ها در مقابل گرما و سرما مقاوم بوده و فقط وظیفه دارد برای شما محیطی جداگانه ایجاد کند.
نورگیرهای حبابی نیز در رنگ های مختلف وجود دارند. عایق صورت، حرارت می باشند، اببندی 100% دارند. این سقف ها برای سقف حیاط خلوت، اتاق می باشند.
این نورگیر های حبابی در برابر ضربه و برخورد بسیار مقاوم بوده و حجم باری بالایی دارند.

ساخت سقف پارکینگ در چه محیط هایی استفاده می شود؟

 

همانطور که می دانید امروزه کمبود پارکینگ های سایبان دار در سطح شهر باعث شده است که افراد حین پارک خودروی خود با مشکل مواجه شوند.
این مشکل فقط برای مردم عادی نمی باشد و پزشکان و مهندسان و حتی ریاست های سازمان ها نیز برای رفتن به اداره و محل کار خود اکثرا با کمبود جای مناسب برای پارک روبرو می شدند.
امروزه مراکزی ایجاد شده است که به ساخت سقف پارکینگ، حیاط و پاسیو در تهران و سایر شهر ها می پردازد. قیمت ساخت سقف پارکینگ در تهران و شهر های بزرگ نسبت به سایر شهر ها مناسب تر می باشد.

 

ساخت این پارکینگ ها همانطور که می دانید بیشتر در حیاط سازمان ها، ادارات و بیمارستان ها بسیار رایج شده است.
همانطور که می دانید حیاط بیمارستان ها و سازمان ها همیشه به قدری بزرگ می باشد تا افراد به راحتی بتوانند به این محیط ها وارد و یا خارج شوند.
با ساخت این نوع پارکینگ ها در گوشه ای از حیاط شما می توانید ماشین خود را در مقابل بارش ها و گرد و غبار بیش از حد حفاظت کنید. همچنین نور خورشید نیز به ماشین شما آسیب نمی رساند و شما را اذیت نمی کند.
این پارکینگ ها به صورت 4 میله ی ایستاده ی آهنی می باشد که دارای سقف های متفاوتی می باشد. جنس سقف این پارکینگ ها می تواند پروفیل، پلی کربنات، طلق های ساختمانی و شیروانی باشد که بنا به همین دلایل قیمت ساخت سقف پارکینگ در تهران و یا سایر شهر ها متفاوت می باشد.

  • قابل ذکر است که مقاومت این پارکینگ ها نیز تضمینی بوده واز بهترین ابزار برای ساخت سقف پارکینگ استفاده می شود.
  • این پارکینگ ها هم می توانند به صورت انفرادی ساخته شوند و هم به صورت گروهی. مراکز ساخت سقف پارکینگ، حیاط و پاسیو در تهران و یا سایر نقاط تمامی این امکانات را با یک تماس در اختیار شما قرار می دهند.
  • گاهی برای زیبایی این پارکینگ ها دو ستون اولیه برداشته می شود تا زیباتر به نظر برسد و حل پارک نیز بزرگتر باشد.
  • برخی از این پارکینگ ها دور تا دور می باشند و فقط قسمت ورودی آن باز می باشد. بسته به سلیقه ی شما و محلی که در نظر گرفته می شود پارکینگ های ویژه ای برای شما ساخته می شود که مناسب سلیقه ی شما بوده و از خودروی شما محافظت می کند.

 

مدل این نوع سقف پارکینگ ها نیز می تواند در انواع طرح های هندسی و انواع مدل ها باشد. همچنین قیمت ساخت سقف حیاط در تهران و قیمت ساخت سقف پاسیو در تهران نیز با ساخت سقف پارکینگ متفاوت می باشد.

 

ساخت سقف حیاط یا سقف پاسیو چه کاربردی دارد؟

 

مراکز ساخت سقف پارکینگ، حیاط و پاسیو در تهران و سایر شهر ها وجود دارند تا مشکلات کمبود جای خانواده ها و سازمان ها را برطرف کنند.
گاهی برخی از منازل در قسمت همکف ساختمان قرار دارند که متراژ خانه کوچک می باشد ولی خانه دارای حیاط خلوت و یا بالکن بزرگ می باشد.
برخی از خانه ها نیز هم کف هستن و دارای حیاط بزرگی می باشند مه از خانه های اطراف و روبه رو دیده می شود.
برخی خانه ها وجود دارند که در بالاترین طبقه آپارتمان قرار گرفته است و دارای یک بهار خواب بزرگ می باشد.
در تمامی این موارد قسمت های بالکن و حیاط در روزهای سرد و گرم سال مورد استفاده قرار نمی گیرد و به عنوان یک فضای بلااستفاده مانده است.

امروزه مراکز ساخت سقف پارکینگ، حیاط و پاسیو در تهران به این افراد توصیه می کند تا به قدر مناسب از فضای اطراف منزل خود به خوبی استفاده کنند.

مراکز ساخت سقف پارکینگ، حیاط و پاسیو در تهران حیاط خلوت یا پاسیو های شما را با ساخت سقف های ویژه و با قیمت مناسب به یک محیط مناسب تبدیل می کند.

برای مثال قیمت ساخت سقف حیاط در تهران یا قیمت ساخت سقف پاسیو در تهران به گونه ای می باشد که شما با هزینه کردن برای یک سقف صاحب آشپزخانه و یا اتاق جدید می شوید.

یا یک گلخانه با کتابخانه ی جدید در منزل شما ایجاد می شود.

 

برای خانه های هم طبقه اول آپارتمان ها که دارای حیاط می باشند با استفاده از نورگیر های حبابی سقفی ایجاد می شود و حیاط خلوت به آشپزخانه با اتاق خواب و یا هر محیطی که دوست دارید به منزلتان اضافه شود، تبدیل می شود.
در منزل هایی که حیاط های بزرگ دارند ولی در دید سایر ساختمان ها قرار دارد با ایجاد این سقف ها، قیمت ساخت سقف حیاط در تهران بسیار مناسب می باشد، شما از محیطی راحت و امن در حیاط خود برخوردار می شوید که اطراف آن باز می باشد و شما از هوای تازه نیز می توانید استفاده کنید.
همچنین تمامی این سقف ها به خواست شما رنگ های مختلفی دارند و میزان نورگیر بودن این سقف ها نیز به شما بستگی دارد.
همچنین بهار خواب های طبقه ی آخر ساختمان نیز همیشه با تابش مستقیم نور خورشید همراه می باشد. شما می توانید با اجرای سقف برای این محیط با جنس مناسب از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری کنید.
برخی از منزل ها نیز دارای حیاط خلوت هایی می باشند که پنجره ی کل ساختمان ها به این حیاط باز می شود، این افراد می توانند با ساخت سقف پاسیو به راحتی از حیاط خلوت خود استفاده کنند.
قیمت ساخت سقف پاسیو در تهران بسیار مناسب بوده و افراد به راحتی می توانند از پس هزینه های ساخت این سقف ها بر بیایند.
قیمت ساخت سقف پارکینگ در تهران و سایر شهر ها نیز با توجه به ویژگی ها و خواست شما می تواند متفاوت باشد

 

هزینه ی ساخت سقف پارکینگ، حیاط و پاسیو در تهران

 

اولین سوالی که در رابطه با ساخت سقف پارکینگ، حیاط و پاسیو در تهران و یا سایر مناطق از متخصصان ساخت سقف پارکینگ در تهران پرسیده میشود در رابطه با قیمت ساخت سقف حیاط در تهران، قیمت ساخت سقف پاسیو در تهران ویا قیمت ساخت سقف پارکینگ در تهران می باشد.

قابل ذکر است که قیمت ساخت سقف پارکینگ در تهران، قیمت ساخت سقف حیاط در تهران و یا قیمت ساخت سقف پاسیو در تهران بنا به دلایلی کاملا متفاوت و متغیر می باشد.

از جمله دلایلی که باعث متغیر بودن قیمت ساخت سقف حیاط در تهران، قیمت ساخت سقف پاسیو در تهران و قیمت ساخت سقف پارکینگ در تهران می باشد شامل موارد زیر است:

 

  • منطقه ی مرکزی که شما از آن قیمت ساخت سقف پارکینگ، قیمت ساخت سقف حیاط و قیمت ساخت سقف پاسیو را می پرسید.
  • انتظار شما از متخصصان ساخت سقف حیاط در تهران
  • نوع مدلی که شما از متخصصان ساخت سقف پاسیو در تهران می خواهید.
  • جنس سقفی که شما از متخصصان اجرایی می خواهید.

 

در نظر داشته باشید قیمت ساخت سقف پارکینگ، قیمت ساخت سقف حیاط و قیمت ساخت سقف پاسیو منطقه به منطقه متفاوت می باشد. برای مثال در برخی از مناطق از بی کیفیت ترین ابزار و وسایل برای ساخت سقف استفاده می شود که از نظر مقاومت و آب بندی کاملا ضعیف می باشد و نور را مانند ذره بین به داخل هدایت می کند.

 

اما برخی از مراکز از بهترین و با کیفیت ترین وسایل و ابزار برای ساخت سقف استفاده می کنند که میزان نورگیری مناسب بوده و از نظر آببندی کاملا تضمین شده می باشد.

در نظر داشته باشید قیمت هیچگاه نمی تواند ضامن کیفیت باشد. بهتر است به جنس و کارایی محصولات فکر کنید.

برای مثال شما برای یک گلخانه نیاز ندارید که سقف کاملا آببندی 100 درصدی داشته باشد و نیاز نیست کاملا تاریک و ضد آفتاب باشد.

ولی در عوض برای انتخاب سقف اتاق شما باید از محصولات و مدلی استفاده کنید که آب بندی آن 100% باشد و همچنین در مقابل ضربه و فشار مقاوم باشد.

پس به این نتیجه رسیدید که گاهی قیمت باید نادیده گرفته شود تا بتوانید بهترین و مناسب ترین جنس و مدل از سقف ها را انتخاب کنید. همچنین با توجه به نوع استفاده ی خود باید بهترین تلق و پروفیل و رنگ شیشه را انتخاب کنید تا در حین استفاده از محیط اذیت نشوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *